Dariusz Łaszyca Mail Kontakt

Depresja waginy u wulgarnej Julki


costume-15682_1280

 

 

 

 

 

Mord nienarodzonych stał się faktem. Polska jako jeden z nielicznych krajów na świecie oficjalnie przeciwstawia się temu procederowi. Relatywizacja podstawowego prawa człowieka do życia staje się olbrzymim zagrożeniem dla naszej wolności. Czy młoda Julka to rozumie?

 Wagina, czyli najbardziej intymny element kobiecego ciała, stała się w ostatnich tygodniach stricte politycznym tematem. Nie leczona ‘depresja waginy’ źle wpływa na funkcjonowanie współczesnej  kobiety. Młoda Julka cierpi i źle postrzega własną kobiecość. Z jej ust słyszymy głośne wulgaryzmy. Pozbawiona wyższych uczuć, wiary w Boga i zrozumienia, szuka ratunku na ulicy. Atakuje na oślep. Ona wie, że jej pierwszymi ofiarami będą jej własne, nienarodzone dzieci. Julka już od młodości lekceważy tych wstrętnych i złych mężczyzn. To oni w swej większości ograniczają jej źle pojętą wolność. Julka chciałaby używać waginy i bez skrupułów bawić się nią. Mogłaby potem skorzystać z legalności prenatalnego dzieciobójstwa. Chce się bawić, odczuwać przyjemność, nieodpowiedzialnie uprawiać seks, a potem, gdy zaistnieje ku temu sposobność, pod pretekstem prenatalnych badań, zabić i usunąć niechciane dziecko. Julka stawia swoje ciało na piedestale. Tylko sama chce mieć możliwość decydowania o nim. Źle pojmuje swoją wolność. Julka nie chce przyjąć do wiadomości, że ta wolność kończy się w momencie powstania drugiego życia w jej ciele. Nie chce uznać, że dziecko jest człowiekiem od momentu poczęcia. Julka uważa, że jak kiedyś usunie niepotrzebny embrion lub niechciany płód to nie zabije dziecka. Słowna relatywizacja nie jest dla niej żadnym usprawiedliwieniem. Zatroskana i zła pójdzie do sklepu, by kupić środki wczesnoporonne, gumę do żucia i klej cyjanoakrylowy, by na wypadek niezrozumienia i szykan przykleić się do kraty najbliższego budynku, najlepiej kościoła.

Gdy obudzi się następnego dnia rano to będzie już wiedziała, że została politycznie i ideowo zmanipulowana, wręcz wykorzystana. Pozostanie ból duszy i poczucie lemparciego gwałtu.

 

 

 

 

Cofnij
© 2010-2023 Dariusz Łaszyca. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie bez zgody autora zabronione
Projektowanie stron www Trójwizja