Dariusz Laszyca Mail Kontakt

13.12.2016 – Janek Wiśniewski padł


images Trudno nie zabrać głosu w związku z zaplanowanymi na ten dzień protestami tzw. Komitetu Obrony Demokracji i wynikającą z donosu na własny kraj debaty w Europarlamencie. Postkomunistyczna Polska stała się „różowa” za sprawą porozumienia elit Solidarności (z Wałęsą i Michnikiem na czele) ze służbami bezpieczeństwa Polski Ludowej. Gruba „czerwona kreska” Mazowieckiego utrwaliła ten układ. Wielu wówczas mawiało, że to był błąd. Dzisiaj mamy tego efekty. Uwłaszczona nomenklatura aparatczyków partyjnych z dawnej PZPR oraz zwolenników ówczesnego socjalistycznego systemu przez wiele lat tworzyła różnorodne podmioty gospodarcze, finansowe i kulturowe. Budowano system mający na celu ingerencje w sumienia Polaków. Za pomocą wszelkich środków starano się utrzymać ten układ. Przełomowym momentem okazała się choroba i śmierć generała Jaruzelskiego i szefa UB Kiszczaka. Ubecy stracili swych przywódców i zapanował chaos wśród kontrolujących system. Polaków uratowała wiara katolicka. Silni tą wiarą staliśmy z mocno wyprostowaną głową. Wspierał nas Jan Paweł II i wielu hierarchów naszego rodzimego Kościoła. Próbowano nas zniszczyć i osłabić. Atakowano kapłanów i uczciwych Polaków. Jednak przetrwaliśmy wszelkie nawałnice, ataki postmodernizmu oraz laickiej mniejszości. Nadszedł moment zwycięstwa w wyborach parlamentarnych 2015 roku. Prawo i Sprawiedliwość naprawia błędy przedników. Działa w ramach obowiązującego prawa. Rok rządów PiS to pasmo sukcesów, które Polacy dostrzegają i doceniają. W sondażach rządząca partia osiągnęła już prawie 40 procentowego poparcia. Jednak oderwani od koryta zysków i profitów, zwolennicy ”różowych” rządów nadal  nie chcą uznać wyników wyborów i pogodzić się z porażką. Powstały Komitet Obrony Demokracji razem z „totalną opozycją” odsuniętych od władzy zwolenników rządu Donalda Tuska i Ewy Kopacz „wyją z rozpaczy”. Uratować ich może tylko krew na ulicy i powszechne niezadowolenie Polaków. Będą dążyli do konfrontacji wywołując tego dnia burdy i bijatyki. Zaplanowali również „preludium” i chcą zakłócić 80 miesiącznicę, która jak zwykle ma się odbyć 10 grudnia na Krakowskim Przedmieściu. Zobaczymy czy im w tym pomogą stare służby wojskowe?
Na dodatek nie zlustrowane stare, postsowieckie sądownictwo broni się resztką sił. Osoba Przewodniczącego Trybunału Konstytucyjnego sędziego Rzeplińskiego stała się synonimem upolitycznionego reprezentanta czwartej władzy. Rzepliński odchodzi  z Trybunału 19 grudnia, gdyż kończy mu się kadencja.
Rząd Prawa i Sprawiedliwości zdecydował się na zmniejszenie emerytur dla pracowników byłych służb bezpieczeństwa. Tego już byli ubecy nie mogą wytrzymać i we wściekłości atakują na oślep .
Wielu Polaków uległo sugestiom medialnym i propagandowym i nadal wierzy w laicką i pseudo-nowoczesną Polskę. Nie zauważyli, że ten świat już się kończy. Idea postmodernizmu została pokonana przez globalny przepływ internetowej informacji. Już nie da się sterować ludźmi. Sami jesteśmy w stanie dotrzeć do napływających do nas informacji. Nie można już ich przeinaczać lub podać z opóźnieniem. Walczymy o wolną i sprawiedliwą Polskę! Niech to będzie ich bój ostatni! Pokonanie postkomuny jest na wyciągnięcie ręki! Niech zwycięży dobro!

Cofnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© 2010-2018 Dariusz Laszyca. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie bez zgody autora zabronione
Design by Trójwizja